OMLOUVÁME SE, STRÁNKY SE MOMENTÁLNĚ AKTUALIZUJÍ

Děkujeme za pochopení (jakmile budou zaktualizované, tento text zmizí)

Vítáme Vás v našem tvořivém atelieru, 

kde můžete najít mnoho inspirací, nejen pro tvořivé ženy. Protože ruční práce a výtvarno je naším velkým koníčkem, rozhodli jsme se podělit se s Vámi o to co děláme a co umíme. Tvoříme pod společnou značkou SM.

V současné době se věnujeme zakázkové a nezakázkové tvorbě, kterou můžete najít v odkazu "PRODEJ" na horní liště a ve fotogalerii. Pokud byste měli zájem o některý z výrobků otevřete si prosím rubriku "Prodej" nebo nás kontaktujte na : sabisa@seznam.cz nebo na tel.: +420 603 823 198(sms) dohodneme se individuálně.

Můžete nás potkat i na různých Řemeslných jarmarcích, poutích, hodech po celém Jihomoravském kraji - více informací najdete v záložce JARMARKY vpravo.

Pokud budete chtít v něčem poradit z oblasti ručních prací nebojte se nás kontaktovat. Pokud budeme vědět, rádi Vám pomůžeme.

Od září roku 2012 pořádáme kurzy tvoření, podrobnější info najdete v záložce KURZY. Také se věnujeme tvořivým dílničkám pro děti i dospělé. 

V minulém roce jsme navázali spolupráci s edukativním atelierem AMOS www.amosbrno.cz, byla velmi úspěšná a tak se  i letosmůžete těšit na tvořivá a vzdělávací setkání v krásných protorách blízko "Slovaňáku" v Brně.

Budeme velmi rádi, když nám napíšete komentář jak se Vám naše nové stránky i výtvory líbí, můžete sem do návštěvní knihy nebo na email.

O novinkách Vás nově informujeme v rubrice "NOVINKY", protože při vkládání více výrobků nebo informací v jeden čas, se v liště objevuje pouze jedna (poslední) fotogalerie.

Těšíme se na příjemná setkání s Vámi
Sabina a Marek

Úvod


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie


   
 
 

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Novinky (novita)

 • AMOS - vánoční tvoření

  4.11.2015

  A jelikož se nám již pomalu blíží čas vánoční, budou dvě poslední Amosová tvoření prodloužena i na odpoledne.

  Letacek-adventni-venec-2015_2

  Letacek-vanocni-ozdoby-2015_2

  Pokud bude někdo chtít zůstat a tvořit po celý den, má na odpolední tvoření slevu a bude platit jen materiál.

 • AMOS Brno - sobota 14.11.

  4.11.2015

  V sobotu 14.11. budeme vyrábět šperk 9 - 12 hod, AMOS Brno, Srbská 1. Opět se těším na Vaše přihlášky i u mne na emailu nebo telefonu. Cena za dopoledne je 250,- Kč, platba na místě. Je nutné se přihlásit, protože počet míst je omezen.Letacek-2015-kreativni-kurzik-3-5

 • FLER Nové Město již tuto sobotu

  4.11.2015

  Na všechny se opět těším tuto sobotu 7.11. v Novém Městě na Mor. na FLERjarmarku. Budeme zase tvořit.Fler_192152e22d

Starší »

Hledat