Vítám Vás ve svém tvořivém atelieru, 

kde můžete najít mnoho inspirací, nejen pro tvořivé ženy. Protože ruční práce a výtvarno je mým velkým koníčkem, rozhodla jsem se podělit i s Vámi o to co dělám a co umím. V tvořivém světe mě najdete pod přezdívkou "sabiša".

V současné době se věnuji i zakázkové a nezakázkové tvorbě, kterou můžete najít v odkazu "PRODEJ" na horní liště a ve fotogalerii. Pokud byste měli zájem o některý z výrobků otevřete si prosím rubriku "Prodej" nebo mě kontaktujte na : sabisa@seznam.cz nebo na tel.: +420 603 823 198(sms), můžete použít i jiné kanály (mesenger, whatsapp, viber) dohodneme se individuálně.

Pokud budete chtít v něčem poradit z oblasti ručních prací nebojte se mě kontaktovat. Pokud budu vědět, ráda Vám pomůžu.

Můžete mě občas potkat i na řemeslných jarmarcích po celém Jihomoravském kraji. Letos především na akcích spojených s tvořivou dílnou pod mým vedením (Brno, Rakvice,  aj.)

JIž několik let pořádám kurzy tvoření. Podrobnější informace najdete v záložce KURZY (následně si vzberte typ). Také se věnuji tvořivým dílničkám pro děti i dospělé. A od minulého roku vedu i několik pravidelných kroužků pro školáky (ZŠ Rakvice, ZŠ Vranovice ...).

Budu velmi ráda, když napíšete komentář jak se Vám mé nové stránky i tvoření líbí, můžete sem do návštěvní knihy nebo na email.

O novinkách Vás nově informuji v rubrice "NOVINKY".

Těším se na příjemná setkání s Vámi na některé tvořivé akci (a že jich tento rok nebude zrovna málo :-) ).

Sabina
Grafika2a

Úvod


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie