Vítám Vás ve svém tvořivém atelieru, 

kde můžete najít mnoho inspirací, nejen pro tvořivé ženy. Protože ruční práce a výtvarno je mým velkým koníčkem, rozhodla jsem se podělit i s Vámi o to co dělám a co umím. V tvořivém světe mě najdete pod přezdívkou "sabiša".

Protože každý člověk prochází ve svém životě různými obdobími a různými změnami, prošla jsem si jimi samozřejmě i já a v současné době se věnuji různé tvorbě, kterou můžete najít v odkazu "PRODEJ", "vánoční ozdoby" nebo přímo ve fotogalerii. Pokud byste měli zájem o jakýkoli z výrobků kontaktujte mě na : sabisa@seznam.cz nebo na tel.: +420 603 823 198(sms), můžete použít i jiné kanály (mesenger, whatsapp, viber) dohodneme se individuálně.

Pokud budete chtít v něčem poradit z oblasti ručních prací nebojte se mě zeptat. Pokud budu vědět, ráda Vám pomůžu.

V minulosti jsme se mohly potkat na různých řemeslných jarmarcích nebo na tématických tvořivých dílničkách, stejně tak jako na celoročních pravidelných kurzech, pořádaných pod hlavičkou školy v Rakvicích a Vranovicích.

V současné době to bohužel není z důvodu mého zhoršeného zdraví možné, ale věřím, že někdy v budoucnu se opět potkáme na nějakém tvořivém workshopu či tématické dílničce. Naštěstí mi to ale nevadí v občasném tvoření, nyní nejčastěji z korálků. A budu velmi ráda, pokud se Vám některý z výrobků zalíbí natolik, že si jej koupíte. Aktuálně můžete najít novinky i na facebooku v mé skupině Sabiša Creazione Creativa.

Potěšíte mě, když napíšete komentář jak se Vám mé nové stránky i tvoření líbí.

Sabina
Grafika2a

Úvod


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie