Jarmarky

 Informace pro návštěvníky Jarmarků :

Informace pro organizátory Jarmarků, a podobných slavností či trhů :

Na prodej tvořím převážně :
- šperky z korálků a jiných materiálů
- korálkové ozdoby (i tématické např. na Jaro - kytičky v různých barvách, vánoce - ozdoby z korálků)
- háčkované a pletené doplňky (příp. oblečení např. ponča, šály, vesty, čepice ...)

- háčkuji a pletu i na přání
- obšívané skleněné nugety, knoflíky a pod.
- volánkové háčkované šály

- od roku 2013 jezdím s Tvořivou dílničku - kde si zájemci z řad dětí i dospělých mohou vyzkoušet výrobu vlastního šperku či doplňku nebo ozdoby, např. Jaro-Léto - kytičky do okna nebo květináče, Podzim-Zima - vánoční ozdoby z korálků.

Každý zákazník odchází od stánku s výrobky umístěnými do papírové tašky s logem.

Na některé naše výrobky je možné se podívat na těchto stránkách  (případně na www.fler.cz/sabiska).

V rámci prezentace a kultury můžeme nabídnout i přímo u stánku ukázku tvorby např. kytiček či rychlých korálkových šperků, šitých korálkových broží a výrobu naušnic na počkání.

Pokud máte zájem, je možné uspořádat i kurz vyroby šperků - podmínkou je vhodná prostora (např.velký kuchyňský stůl, nebo klubovna) a v případě mimo Brna cca 8 účastníků - cena se pak pohybuje cca 300,-/osoba a kurzík/příjemné odpoledne či dopoledne trvá 3-4hodiny.

Vlastníme klasický jarmarkový stánek (foto z Jarmarku ve fotogalerii). Stejně tak jako jednoduché dobové oblečení (muž : plátěná halena a kalhoty, žena : vyšívaná plátěná halenka, nařasená sukně,případně zástěrka) a také stůl na dílničku (zatím se 6ti až 8mi židličkami)

V případě, že se Vám tvorba líbí a máte zájem mě pozvat na Vámi pořádaný Jarmark nebo Trh, můžete mě kontaktovat na emailu : sabisa@seznam.cz nebo na tel.: +420 603 823 198.
 


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie